Enes Özdemir

Enes Özdemir

15 Kasım 2018 00:05:00

VALİ GÜL’ÜN GİRİŞİMLERİ İNŞALLAH KARŞILIK BULUYOR

Kentimize yeni atanan ve hizmetlerine oldukça hızlı başlayan yeni Valimiz Davut Gül, tabir yerindeyse ayağının tozu ile Gaziantepspor’un maçına gitti, iyi de etti.

İkinci Lige düştükten sonra şehir tarafından pek ilgi alaka görmeyen Gaziantepspor’un Manisaspor ile maçına giderek Gaziantep’e verdiği değeri gösteren Vali Gül, inşallah bundan sonraki maçları da izler. Ama tek başına değil, şehirde bulunan diğer STK temsilcileri, protokol ve işadamları ile izlerse bir manası olur diye düşünüyorum.

Çünkü Vali Bey tek başına maç izlemesi yeterli olmaz. Vali bey ile maça gelen işadamı, protokol ve STK temsilcilerinin Gaziantepspor’a bir katkısı olur diye umut ediyorum. İnşallah sayın valimiz bundan sonra diğer maçlara daha kalabalık bir şekilde gider.

                                                                                    ***

Diğer yandan 1. Lig temsilcimiz Gazişehir Gaziantepspor geçen haftadan daha zorlu bir maça çıkacak. Milli aradan sonra lig ikincisi Boluspor’u ağırlayacak olan Gazişehir, geçen hafta rahat kazanması gereken Adanaspor maçını 1 puanla kapattı.

Ligde şampiyonluk mücadelesi veren her iki takımın maçı ‘haftanın maçı’ olacak gibi. Bolu ile arasındaki 4 puanlık farkı 1’e indirmek için bu önemli fırsatı kaçırmak istemeyen Gazişehir Gaziantep’in mutlaka bu maçı kazanması gerekiyor.

 Eksik ve sakat oyuncusu olmasına rağmen saha ve seyirci avantajını kullanıp Bolu’yu yenmesi gereken Gazişehir Gaziantep’te tüm dikkatler Mehmet Altıparmak’ta. Çünkü Altıparmak’ın oynatacağı sistem bence maçın gidişatına etki edecek.

Bolu’yu geçip Denizli’ye yakalayan bir Gazişehir’in maçlarının bundan sonra daha heyecanlı ve keyifli olacağını ümit ediyorum. Bu ümitle 25 Kasım’da Kalyon Arena’da Boluspor maçı izlemek umarım hepimize umut katar.

 

 

 

 

 

Yorum yap

Yazarın Diğer Yazıları