TOBB Akademik Danışman Prof. Dr. Bozkurt’an NTO’ya Ziyaret

TOBB Akademik Danışman  Prof. Dr. Bozkurt’an NTO’ya Ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Gaziantep İli Akademik Danışmanı ve Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Hüseyin Bozkurt Nizip Ticaret Odası (NTO)’nı ziyaret etti.

TOBB'nin hem yerel kalkınmaya katkı sağlamak hem de Üniversite - sanayi işbirliğini geliştirmek amacıyla başlattığı 81 İle Akademik Danışman Projesi kapsamında, Gaziantep İli ve İlçelerindeki Oda ve Borsaların Akademik Danışmanlığı görevini üstlenen Prof. Dr. Hüseyin Bozkurt NTO Yönetim Kurulunu ziyaret etti.

NTO Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Prof. Dr. Hüseyin Bozkurt ile önümüzdeki süreçte yapılabilecek iş birlikleri ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Nizip Ticaret Odası’nın projeleri ve faaliyetleri hakkında Prof. Dr.Bozkurt’a bilgiler veren Nizip Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Özyurt, “‘Şehirlerimizin küresel rekabette başarı göstermeleri için Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin başlatmış olduğu 81 ile 81 akademik danışman projesine önem veriyoruz. Odamızın yerelde şehir ve bölge stratejisi oluşturarak üyelerimizin gelişimine önemli katkılar sağlayacaktır. Bu nedenle bizler akademik danışmanımızla her konuda çalışmaya hazırız ve başarılı projelere imza atacağımız inanıyorum. Sayın Prof. Dr. Hüseyin Bozkurt’a odamıza yapmış olduğu ziyaret için şahsım ve Nizip Ticaret Odası adına teşekkür ediyorum.” dedi.

Prof. Dr. Hüseyin Bozkurt ise “Nizip Ticaret Odası üyelerinin rekabet edilebilirliğini arttırmak için TOBB akademik danışman projesi kapsamında işbirliğimiz sürekli devam edecektir. Nizip Ticaret Odası’nın göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Ziyarete NTO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mahmut Polat, NTO Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Özkaya ve İbrahim Demir de katıldı. Bülten


Haber Merkezi
22.04.2021

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler