Mahrukatçılarda aşı seferberliği

Koronavirüs salgını ile mücadele kapsamında Gaziantep Mahrukatçılar Esnaf Odası tarafından yapılan organizasyonda Şehitkamil İlçe Sağlık Müdürlüğü görevlisi sağlık çalışanları tarafından aşılama çalışması yapıldı.
Mahrukatçılarda aşı seferberliği

Gaziantep Mahrukatçılar Sitesi esnafının katılımıyla gerçekleştirilen aşılama organizasyonunda konuşan başkan Keklik; ”Koronavirüs ile mücadelede en etkili yöntem olan aşılamanın yaygınlaşması ve kolaylaştırılması adına sitemiz esnafına aşılama kolaylığı sağlayacak bir organizasyon yapmayı görev bildik. Sağlık çalışanlarımıza yaptıkları özverili çalışmalardan dolayı teşekkürü bir borç bilirim. ” dedi.

Sabah saat 09:00 da başlayıp saat 17:00 da sona eren aşılamaya site esnafının ilgisi dikkat çekerken, randevu ve sıra beklemeksizin yapılan aşıdan memnun oldukları gözlemlendi. Başkan Keklik “Pandemi sürecinden en fazla etkilenenler arasında esnaf olarak bizler bulunmaktayız. Bir an önce bu süreçten kurtularak işimize dört elle sarılacağımız günlerin yakın olduğunu görmek bizi sevindiriyor. Bu vesileyle emeği ödenmeyecek olan sağlık personellerimize bir kez daha teşekkür ediyorum.” Diye konuştu.


Haber Merkezi
24.06.2021


Yorum yap

Diğer Haberler