Kalbim hep burdaydı

Süper Lig'in 6. haftasında Medipol Başakşehir'e 10. saniyede attığı golle lig tarihinin en erken golüne imza atan Gaziantep FK'nin golcü oyuncusu Muhammet Demir, 5. kez geldiği kette mutlu.
Kalbim hep burdaydı

 

Muhammet Demir, Gaziantep kentini çok sevdiğini ve bunu yüreğinde hissettiğini söyledi. Muhammet, şehir için her zaman en iyisini yapmaya çalıştığını belirtirken bir ara gelemeyeceği hissine kapıldığını ifade etti.

BURADA MUTLUYUM

Muhammet Demir; "Geçen sene buradan ayrıldıktan sonra tekrar dönmeyi çok istedim ama sezon başladı ben sanki dönemeyeceğim gibi hissetmeye başladım ama kalbim hep buradaydı. Son saniyeye kadar hep bekledik ve sabrettik. Kısmet biraz da. Son saniye de olsa geldim ve oldukça mutluyum."

GAZİANTEP'TE SEVİLDİĞİMİ BİLİYORUM

Muhammet, Gaziantep'e geri dönüşünde Medipol Başakşehir'in eski teknik direktörü Aykut Kocaman'ın katkısını gördüğünü dile getirdi. "Aykut Kocaman buraya gelmemde etkendir. Kendisi burada mutlu ve huzurlu olacağıma inandı. O yüzden buraya gelmeme müsaade etti. Ona buradan teşekkür ederim. Burada sevildiğimi hissediyorum. Biraz duygusalım. Burada sevildiğimi biliyorum. Onunu için bir şeyler yapma isteğim, arzum ve başarılı olmam, buradan geliyor."

GOL HERKESİN İÇİNE DOĞMUŞTU

Tecrübeli golcü, Medipol Başakşehir'e karşı 10. saniyede attığı ve Süper Lig tarihine geçen golü anlattı. "Soyunma odasında Erol hocamızın öyle bir taktiği yoktur normalde. Hocamızın mı içine doğdu yoksa takım arkadaşlarımızın mı içine doğdu uzun başlamamızı söyledi hoca. 'Maça biz başlarsak uzun başlayacağız.' dedi. Ben başladım, sonra Joao Figueiredo'ya doğru top gitti ve indirdi, bir anda karambol oldu ceza sahası içinde. Baktım top benim önümde, vursam gol olacak diye hissettim."

GOL ERKEN GELİNCE VAR'DAN İPTAL OLMAZ HER HALDE DEDİM

Güzelde bir gol oldu ama o an gol olup olmadığını tam kestiremedim çünkü neredeyse maç başlamamış gibiydi. VAR'dan iptal olmaz herhalde dedim, çok çabuk olunca tedirginliğe düştüm. Çok değişik ve tuhaftı. Bu golün eski takımım Başakşehir'e karşı olması benim için ayrıca değişikti ama maçtan sonra gelen tepkiler oldukça güzeldi. Benim hissiyatım gelecekte kendi çocuklarıma çok güzel bir anı ve hatıra oldu. İnşallah bunu kimse değiştirmez" diye konuştu. A.A


Haber Merkezi
22.10.2021

Yorum yap

Diğer Haberler