Gece temizliği

Gece temizliği

Şahinbey Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, gece gündüz demeden günün 24 saati cadde ve sokaklarda temizlik faaliyetlerini devam ettiriyor.

Sahinbey Belediyesi Temizlik Müdürlüğü, ilçe  temizlik faaliyetlerine aralıksız devam ediyor. Ekipler, çöplerin kaldırılmasından, cadde ve sokakların yanı sıra pazar yerleri ile üst ve alt geçitlerin temizliğine kadar ilçenin dört bir yanını gece gündüz demeden temizliyor. Sabah saatlerinde cadde ve sokakların süpürülmesi ile başlayan temizlik çalışmaları gece geç saatlere kadar devam ediyor. Rutin çöp toplama işleminin yapılmasından sonra, çöp konteynerleri yıkayarak halk sağlığını tehdit edici unsurları ortadan kaldırıyor.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, belediye ekiplerinin yaptığı hizmetleri anlatan bir paylaşım yaptı. Tahmazoğlu:" Gece gündüz demeden, durmadan, yorulmadan..  Güzel ilçemiz Şahinbey için ekip arkadaşlarım hep sahada!  İşimizi severek, canı gönülden yapıyoruz. Temizliyor, yıkıyor, dezenfekte ediyoruz."

 


Mehmet Torun
19.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler