CHP’ye sürpriz ziyaret

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Başkanlığındaki Yerel Yönetimler Heyeti Gaziantep’e geldi.
CHP’ye sürpriz ziyaret

CHP Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan’ın eşlik ettiği heyetin, kent genelinde temaslarda bulunarak, il başkanlığı konusunda görüş alışverişinde bulundular.
CHP Gaziantep İl Başkanı Hayri Sucu, 9 İlçe Başkanı, İl ve İlçe Yönetimlerinin CHP MYK kararı ile görevden alındığı Gaziantep’e 4 ayı aşkın süredir atama yapılması bekleniyor. Kayyum Heyeti atamasının beklendiği Gaziantep’e bugün sürpriz bir ziyaret gerçekleştirildi.

KENT GENELİNDE TEMASLARDA BULUNDULAR

CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun Başkanlığındaki Yerel Yönetimler Heyeti Gaziantep’e geldi. CHP Gaziantep Milletvekilleri Bayram Yılmazkaya ve İrfan Kaplan’ın eşlik ettiği heyetin, kent genelinde temaslarda bulundular.
Heyetin ilk durağı, Güneydoğu Entegre Antep Fıstıkçılık oldu. Gerçekleştirilen toplantıda, Pandemide yaşanan sorunları ve CHP iktidarındaki çözüm önerileri konuşuldu.

“PARTİMİZİN ÇÖZÜM ÖNERİLERİNİ ANLATIYORUZ”

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya, “Cumhuriyet Halk Partisi Yerel Yönetimler Heyetimiz bugün şehrimiz Gaziantep’te. Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun, Milletvekillerimiz İrfan Kaplan, Yaşar Tüzün, Cavit Arı ve Burhanettin Bulut ile birlikte ilk ziyaretimizi Güneydoğu Entegre Antep Fıstıkçılığı’na yaptık. Pandemiyle birlikte tüm Türkiye’de olduğu gibi Gaziantep’te de yaşanan ve giderek derinleşen ekonomik sorunları yerinde dinliyor ve partimizin çözüme yönelik çalışmalarını aktarıyoruz” ifadelerini kullandı.

KARKAMIŞ BELEDİYESİ’NİN ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELENDİ

Heyetin ikinci durağı ise Karkamış Belediyesi oldu. CHP’nin Gaziantep’te tek belediyesi olan Karkamış Belediyesi’ni ziyaret eden Torun’u Karkamış Belediye Başkanı Ali Doğan, belediye meclis üyeleri ve eski ilçe başkanı Mehmet Polat ve yönetimi karşıladı.
Genel Başkan Yardımcısı Torun, Karkamış İlçesi’nde yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

KARKAMIŞ’IN SORUNLARI MASAYA YATIRILDI

Ziyarete ilişkin açıklamalarda bulunan CHP Gaziantep Milletvekili İrfan Kaplan, “Genel Başkan Yardımcımız Seyit Torun ve Yerel Yönetimler Heyetimizdeki Milletvekillerimizle birlikte Karkamış Belediyesi’ni ziyaret ederek Belediye Başkanımız Ali Doğan, önceki İlçe Başkanımız Mehmet Polat, Belediye Meclis Üyelerimizle Karkamış Belediyemizin çalışmalarını dinledik. Yapılacakları ve sorunları konuştuk. Daha sonra Karkamış Belediyemizin kadınlara istihdam sağlayan dikim atölyesini gezerek, istihdama katkı sağlayan atölyedeki çalışan vatandaşlarımızla konuştuk. Belediye Başkanımız, İlçe Başkanımız ve Belediye Meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.Mehmet Torun
24.03.2021


Yorum yap

Diğer Haberler