Altyapıda özlem bitti

Gaziantep Futbol Kulübünün alt yapısı pandemi nedeniyle tam bir yılın ardından yeniden sahalara inerek özleme son verdiler..
Altyapıda özlem bitti

Corona virüs salgını nedeniyle Gaziantep FK alt yaş grupları tedbirler doğrultusunda ara verme zorunda kalmasıyla birlikte kırmızı-siyahlılar geçen haftalarda yeniden başlayarak yeni yıldızlar keşfetmeye çalışacaklar. 13, 14, 15, 16, 17 yaş gruplarının uzun süredir antrenman yapamaması ve sahalardan uzak kalması nedeniyle zor günler geçirirken geleceğin yıldızları kısa sürede toparlanarak çalışmalarına tam gaz devam edecekler.

YENİ YILDIZLAR YETİŞTİRECEĞİZ

Gaziantep Futbol Kulübü Altyapı Genel Koordinatörü İsmail Acar, “Uzun ayrılığın ardından yeniden genç isimlerle buluşmanın sevinci içindeyiz. Antrenmanlarda ki öğrenci sayımızı yarı yarıya düşürdük ancak aynı yaş gruplarını çoğaltarak corona virüsten etkilenmemeleri konusunda tedbirler aldık. önceliğimiz sporcularımızın sağlıklarıdır. Alt yapılarda görev yapan antrenörlerimiz de büyük bir özlem ile bekledikleri antrenmanlara özveri gösteriyorlar. A takımımıza her zaman olduğu gibi genç yetenekler kazandırmak adına çalışmalarımızı büyük bir azim ile sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.. Spor Merkezi


Haber Merkezi
4.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler