Yüz Maskelerine ve Eldivenlere El Koyuldu

Yüz Maskelerine ve Eldivenlere El Koyuldu

Mölnlycke isimli İsveç sağlık şirketi Çin'den aldıkları ve İtalya'ya ve İspanya'ya ithal etmek istedikleri yüz maskelerine Fransa tarafından el koyulduğunu söyledi. İsveç merkezli sağlık şirketi İtalya'ya ve İspanya'ya ithal etmek için Çin'den milyonlarca yüz maskesi ve eldiven aldık. Fakat almış olduğumuz maske ve eldivenlere Fransa el koydu dedi.

Maske Krizi Soruna Neden Oldu ve Patlak Verdi

Bahis Siteleri   Dünya çapında devam eden yen tip covid-19 Avrupa Birliği ülkelerde krize neden oldu. Avrupa Birliği üyesi olan İsveç, İspanya, İtalya ve Fransa arasında maske ve eldiven krize neden oldu. İsveç merkezli sağlık şirketi Mölnlycke resmi internet sitesinden konu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sağlık şirketi açıklamalarda şu sözlere yer verdi. Çin'den İtalya'ya ve İspanya'ya ithal etmek için çok sayıda maske ve eldiven aldık. Fakat almış olduğumuz ürünlere Fransa el koymuştur dedi. Sultanbet

Bu Hareketi Son Derece Yakışıksız Buluyoruz

Youwin İsveç merkezli sağlık şirketi açıklamalarına şöyle devam etti. Şirketin genel müdürü olan Richard Twomey konuşmalarında şunları söyledi. İspanya ve İtalya'ya ithal etmek için Çin'den eldiven ve maske aldık. Fakat bu ürünleri Fransa üzerinden yerlerine teslim etmek istiyorduk. Fransa sağlık ürünlerinin ihracatını yasakladığı için ürünlerimize el koydu. Bu hareket son derece kaba ve yakışıksız davranıştır. Kendi malı olmayan bir ürüne nasıl el koyuyor anlamış değilim. Bu son derece kaba ve rahatsız edici harekettir dedi.


Haber Merkezi
5.04.2020

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler