Yine VAR'a gidilmedi

Medipol Başakşehir'a 2-1 mağlup olan Gaziantep FK'de Teknik Direktör Marius Sumudica, maçın ardından yaptığı açıklamada, son iki maçta VAR sıkıntısı yaşadıklarını ve buna anlam veremediklerini söyledi
Yine VAR'a gidilmedi

Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, Medipol Başakşehir, karşısında takımın 10 kişi kalmasına rağmen iyi bir mücadele ortaya koyduğunu belirterek daha iyi olacaklarının sözünü verdi.

İYİ MÜCADELE ETTİK

Zorlu bir maça çıktıklarını ve iyi oynadıklarını söyleyen Sumudica, “Bir kişi eksik olmamıza rağmen son dakikaya kadar mücadeleyi bırakmadık. Oyuncularım çok iyi mücadele edip maçı bırakmadılar. Bugün 11'e 11 oynasaydık sonuç daha farklı olurdu. Orta sahadan bir kişi eksilince sonuç böyle oldu. Şu ana kadar 2 mağlubiyet aldık. Bunların biri Fenerbahçe biri de Başakşehir’e karşıydı. Göztepe maçını da kazanabilirdik ama olmadı."

TARAFTARLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUM

Başakşehir maçında taraftarların takıma destek olduğunu ve bu nedenle taraftara teşekkür eden Sumudica; "Zorlu bir süreç bizi bekliyor. Taraftarımıza da teşekkür ediyorum bizi yalnız bırakmadılar. Taraftarlarımız çok güzel destek verip iyi bir atmosfer oluşturdular. Desteklerinin artarak devam etmesini istiyoruz."

BUNU NEDEN YAPTIKLARINI BİLMİYORUM

Güray'ın kırmızı kartında VAR'a gidilğini ancak kendi pozisyonlarında VAR'a gidilmediğini belirten Sumudica; "Bugün olduğu gibi yine bizim pozisyonlarda VAR'a gidilmedi. Bunu neden yaptıklarını bilmiyorum. Kırmızı kartta VAR'a gidiyor ama nedense bizim pozisyonlarda VAR'a gitmiyor. Sonuç bugün böyle oldu ama şunu söylemek istiyorum buradaki atmosfer hiçbir takım için kolay olmayacak” diye konuştu. Eyup Özkan


Haber Merkezi
7.10.2019


Yorum yap

Diğer Haberler