Yat kiralama

Yat kiralama

Ülkemizde son yıllarda en çok tercih edilen tatil seçeneklerinden biri yat kiralamak olmuştur. Akdeniz ve Ege’nin engin denizini, keşfedilmemiş koylarını görmek isteyen tatilciler yatları tercih etmektedir. Otel tatili konforunda kabinlere sahip, personel ekibi ile profesyonel hizmet veren yatlar oldukça ilgi çekmektedir. Yat kiralamak için yapmanız gerekenler öncelikle arkadaş grubunuzu belirlemektir. Tatil ekibiniz hazır ise size uygun büyüklükte ve yeterli kabine sahip yatı bulmak çok zor olmayacaktır. Yatınızın kiralamasını gerçekleştirdikten sonra mavi yolculuğunuza adım atmış olursunuz.

Yat kiralayarak, sıkıldığınız otel konseptinden çıkarsınız. Her gün farklı bir koyda, farklı bir doğanın içinde uyanarak yapacağınız tatili çok seveceksiniz. Her sabah engin deniz manzarasına uyanmak sizi çok mutlu edecektir. Kiralayacağınız yatta manzaranızın her zaman farklı ama hep deniz ve doğa olacağı bir güne uyanacaksınız. Siz sabahın ilk ışıklarını güvertede teninizde hissederken kahvaltınız sizin için hazırlanmış olur. Muhteşem doğa manzarası eşliğinde yapacağınız kahvaltılarınız güne zinde başlamanız için yeterli olacaktır. Doğal besinlerle yaptığınız kahvaltınızdan sonra günün ilk aktivitelerini yapmaya başlarsınız.

Yatınızda su sporları yapmanız için ekipmanlar bulunur. Şnorkel, Paddle Board, olta gibi ekipmanlar ile arkadaşlarınızla eğlenceli aktiviteler gerçekleştirebilirsiniz. Akdeniz ve Ege bölgemizde yer alan koylar, eski medeniyetlere ev sahipliği yaptığı için tarihi kalıntılar bulundurur. Dalış yaparak bu kalıntıların arasında yüzme keyfi yapıp su altı fotoğrafları çekebilirsiniz.

Demir attığınız koyu keşfetmek için yürüyüşlere çıkabilir, yemyeşil ağaçların arasında huzur dolu bir yürüyüş yapabilirsiniz. Bol bol yüzebilir, güneşlenebilir veya sadece uzanıp dinlenebilirsiniz. Yatta sadece kendinize de vakit ayırabilirsiniz. Okuyamadığınız kitapları kuş cıvıltıları ve dalga sesleri eşliğinde okuyup, aldığınız enerji ile meditasyon yapabilirsiniz. Yatta yapacağınız tüm aktiviteler sizin isteğinize göre şekillenir. Yat tatilinizin en unutulmaz anları sevdiklerinizle baş başa yiyeceğiniz yemekler olacaktır. Sizin isteğinize göre hazırlanan lezzetli sofralarda uzun uzun sohbetler edebilirsiniz. Hoş sohbetlerinize gün batımının o eşsiz renkleri eşlik edecektir.

Sizde manzaranızı daima değiştirebileceğiniz, belirli saatlerde belirli aktiviteleri yapmak zorunda olmadığınız, kalabalık plajlardan uzakta sakin bir tatil yapmak istiyorsanız yat kiralama yapmalısınız. Yılın tüm stresini atıp şehre huzur dolu bir dönüş yapacağınız bir tatil için Jonathon Yachting firması ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz. 19 metre genişliğinde, özel tasarım 3 adet kabini bulunan Jonathon yatı, tatilinizin en güzel şekilde geçmesini sağlayacak olan personel ekibi ile sizi beklemektedir.

 


Haber Merkezi
10.12.2019

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler