Surinam Asıllı Jeremain Lens'in Gizli Özelliği

Surinam Asıllı Jeremain Lens'in Gizli Özelliği

Surinam Teknik Direktörü Dean Gorre (Surinam asıllı Hollandalı Teknik Direktör), geçtiğimiz hafta katıldığı bir televizyon söyleşisinde, Beşiktaşlı futbolcu betboo Jeremain Lens ile ilgili gizli bir bilgi paylaştı.

Lens Surinam Asıllı

Jeremain Lens'in aslında Surinam asıllı olduğunu belirtken Dean Gorre, tıpkı kendisi ve Lens gibi bu anlamda Surinam asıllı olan George Wijnaldum ve Ajax forması giyen Promes'in de Surinam asıllı futbolcular olduğunu belirtti. Bu özellikleri ile Hollanda sömürgesi olduğu dönem boyunca Surinam'dan birçok kişinin Hollanda'ya göç ettiğini ve bu örneklerden birinin de eski Hollanda Milli takım kaptanı Clarence Seedorf olduğunu belirten Gorre, bir başka betboo giriş gerçeği de ortaya döktü.

Surinam Asıllı Yıldızlar

Futbol dünyasında Hollandalı olarak bilinen ancak gerçekte Surinam asıllı olan futbol yıldızlarını paylaşan Dean Gorre, bu listede Patrick Kluivert, Edgar Davids, George Wijnaldum, Ulrich Van Gobbel, Clarence Seedorf, Ruud Gullit, Frank Rijkaard, Ryan Babel, Ryan Donk, Virgil Van Dijk gibi yıldızlar olduğunu ve bu oyuncuların tercihlerinin Surinam olması durumunda, bugün çok başka bir futbol dünyası ile karşılaşılacağını belirtti. Günümüzde hala top koşturan futbolcular arasında Wijnaldum ve Jeremain Lens gibi futbolcular olduğunu http://loginbet.net/superbahis/ da belirten Gorre, Lens ve Wijnaldum'un Surinam Milli Takımı adına çalıştığını söyledi. Gorre, Lens gibi futbolcuların bağış yaparak Surinam şartlarını iyileştirmek ve Surinam asıllı futbolcuların Surinam Milli takımını seçmelerini sağlamak istediğini de anlattı.


Haber Merkezi
10.12.2019


Yorum yap

Diğer Haberler