Öztekin’den Özdağ'a yapılan saldırıya kınama

Öztekin’den Özdağ'a yapılan saldırıya kınama

Gelecek Partisi Gaziantep  İl Başkanı Bekir Öztekin, Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'ın saldırıya uğramasına tepki göstererek, "Korkaklarla ve alçaklarla mücadelemiz kesintisiz sürecektir" dedi.

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ'a evinin önünde silahlı ve sopalı saldırı düzenlendi. Saldırı da Özdağ başından yaralanırken, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Yapılan saldırıyı kınayan Gelecek Partisi Gaziantep i İl Başkanı Bekir Öztekin, saldırıyı gerçekleştiren faillerin bir an önce bulunarak gerekli cezaların verilmesini istedi.

Başkan Öztekin yayınladığı mesajda,” Öncelikle sayın genel başkan yardımcımız Selçuk beye geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Selçuk Özdağ’a yapılan bu saldırıyı şiddetle kınıyorum. Bir ay önce de yine genel başkan yardımcımız olan Ayhan Sefer Üstün beyin evi kurşunlanmıştı. Yapılan saldırıların amaçları ortadadır. Alçakça bir saldırıdır. Faillerin biran önce bulunması ve gerekli cezanın verilmesi gerekmektedir” dedi. MEHMET TORUN


Haber Merkezi
15.01.2021

Yorum yap

Diğer Haberler