Ortak Akıl’dan Ankara çıkarması

Gaziantep protokolü, sanayinin dijital dönüşümü için Ankara’ya çıkarma yaptı
Ortak Akıl’dan  Ankara çıkarması

Gaziantep protokolü, sanayinin dijital dönüşümü için Ankara’ya çıkarma yaptı. Ankara’da önemli ziyaretlerde bulunan heyet, ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç’u ziyaret ederek "Dijital Gaziantep" için görüş alışverişinde bulundu. Daha sonra Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ve Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, ziyaret edildi.

Gaziantep Valisi Davut Gül, Milletvekilleri Nejat Koçer, Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Mehmet Sait Kirazoğlu,Müslüm Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve GTO Başkanı Tuncay Yıldıırm, GSO Başkanı Adnan Ünverdi, GSO Meclis Başkanı Adil Konukoğlu, GAİB Başkanı Fikret Kileci, Ankara'da Gaziantep sanayinin dijital dönüşümü için ilgili bakanlıkları ziyaret etti.

 Gaziantep heyeti ilk olarak Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha Koç’u ziyaret ederek "Dijital Gaziantep" için görüş alışverişinde bulundu.Vali Davut Gül, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Milletvekilleri ve oda başkanları ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ı ziyaret etti. Heyet daha sonra Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca'yı ziyaret ederek Gaziantep’in sağlık yatırımları hakkında bilgi aldılar.

 


Mehmet Torun
7.08.2019


Yorum yap

Diğer Haberler