Ödüllü Kalkan için plaket töreni

Uluslararası Şeffaflık Derneği tarafından yurttaş / sivil girişim kategorisinde ödülüne lâyık görülen Uğur Kalkan için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gaziantep Şubesi'nde tören düzenledi.
Ödüllü Kalkan için plaket töreni

Düzenlenen törende ÇYDD Gaziantep Şubesi Başkanı Gönül Çakmak ve Yönetim Kurulu Kalkan’a plaketin sundu.Geçtiğimiz günlerde Şeffaflık ödülü alan CHP Şahinbey Belediye meclis üyesi Uğur Kalkan’ı başarısından dolayı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği de plaketle ödüllendirdi. Uluslararası Şeffaflık Derneği tarafından yurttaş / sivil girişim kategorisinde ödülüne lâyık görülen Uğur Kalkan için Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gaziantep Şubesi'nde tören düzenledi. Düzenlenen törende ÇYDD Gaziantep Şubesi Başkanı Gönül Çakmak ve Yönetim Kurulu Kalkan’a plaketin sundu. Çakmak, “Uluslararası Şeffaflık Derneği tarafından Yurttaş Girişimi kategorisinde Şeffaflık Ödülüne layık görülmenizi kutlar başarılar dileriz” dedi.

KALKAN’DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Ödüle layık görülen Uğur Kalkan da, “ Uluslararası Şeffaflık Derneği'nin ödülüne lâyık görülmem vesilesiyle,üyesi olmaktan her zaman gurur duyduğum Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Gaziantep Şubesi'nce tören düzenledi.Düzenlenen törende ÇYDD Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu tarafından plaket takdim edildi.Şube Başkanımız Sayın Gönül Çakmak'a ve Yönetim Kurulumuza çok teşekkür ederim” dedi.

 


Mehmet Torun
14.01.2020


Yorum yap

Diğer Haberler