Milletvekili Koçer, esnafın sorunlarını dinledi

GESOB’u ziyaret eden AK Parti Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, esnaf ve sanatkarların sorunları ile talepleri hakkında bilgi alarak, ekonomik değerlendirmede bulundu.
Milletvekili Koçer, esnafın sorunlarını dinledi
 
Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile her fırsatta temas halinde olduklarını ifade  Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer, GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu ile verimli bir görüşme gerçekleştirdiklerini kaydetti.
 
Esnafın vatandaşla sürekli temas halinde olarak şehrin, bölgenin sorunlarını, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi bilen kesim olduğunu dile getiren Nejat Koçer “GESOB Başkanımız ile esnafımızın taleplerini dinlemek, sorunlarına çözüm üretmek  için bir araya geldik. Faydalı bir görüşme oldu. Şehrimizin aynası olan esnaflarımızın düşünce ve görüşleri bizler için çok değerli. Oda ve birliklerimiz ile  çözüm odaklı görüşmelerimiz her zaman devam ediyor. Esnaflarımızın ve şehrimizin ihtiyaçlarına çözüm üretmek için çalışmaya devam ediyoruz.” diye konuştu.  
 
GESOB Başkanı Küspeoğlu’da Gaziantep Milletvekili Nejat Koçer’in desteğini her zaman hissettiklerini ve ziyaretlerinden dolayı büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.Bülten

Haber Merkezi
6.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler