Merinos'ta hedef Play-Off

Türkiye bayan voleybol 1. Liginde B gurubunda mücadele eden Merinosspor bayan voleybol takımı kendi sahasında oynadığı Kahraman Maraş Elbistan spor maçını 3-0 kazanarak play off için önemli bir avantaj elde etti. 
Merinos'ta hedef Play-Off

Bu hafta deplasmanda Ankara Astor sporla karşılaşacak olan Merinos spor üç puanla dönmek için tüm hazırlıklarını tamamladı. Üç yeni transferi ile göz dolduran mavi melekler günlük iki antrenman yaparak maçlara hazırlanıyorlar. Geçtiğimiz hafta Gaziantep Talat Özkarslı kapalı spor salonunda yapılan Merinosspor Kahramanmaraş Elbistan spor maçını 3-0’lık skorla kazanan Mavi Melekler Ankara yolcusu. 

 

RAKİP ASTOR

 

Ligi ilk dört arasında tamamlayarak play ofa katılmayı hedefleyen Merinos spor ara transfer dönemini üç oyuncuyla tamamlayarak yoluna devam ediyor. Ankara Astorspor maçına odaklanan Merinosspor günlük iki antrenman ile maça hazırlanırken hesaplar galibiyet üzerine yapılıyor. Yeni transferleri Elena Becheva, Merve ve Meral ile güçlenen Merinos spor kalan dört maçı da kazanmak istiyor

 

ANKARA'DAN İYİ SONUÇLA DÖNMEK İSTİYORUZ

 

Merinos spor antrenörü Ali Bağcı, ligin güçlü ekiplerinden birisi olduklarına dikkat çekerek bundan sonraki tüm maçları almak üzere plan yaptıklarını söyledi. Bağcı “ Yeni transfer ettiğimiz arkadaşlarımızın ve kadromuzdaki tecrübeli oyuncularımızın da gayretleriyle kendi sahamızda oynadığımız son maç olan Kahramanmaraş Elbistan maçını zorlanmadan kazandık. Önümüzde iki deplasman iki de kendi sahamızda maçımız kaldı. Bu hafta Ankara Astorspor ile karşılaşacağız." 

 

OYUNCULARIMA GÜVENİYORUM

 

Antrenör Ali Bağcı; "Bu maçı ve bundan sonraki maçları kazanarak play offta yer almayı hedefliyoruz. Bunun için güçlü kadromuzla çift antrenman ile hazırlanıyoruz. Moral ve motivasyonumuz çok yüksek. Kalan maçlarımızdaki rakiplerimiz kuvvetli ancak her maç bizim için derbi maçıdır. Türkiye Bayan Voleybol liginde Gaziantep’in adını altın harflerle yazdıracağız. Oyuncularıma güvenim sonsuzdur “ dedi.


Haber Merkezi
13.02.2020

Yorum yap

Diğer Haberler