HADDİNİ BİL SUMUDİCA!

Fenerbahçe maçının ardından, Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica, açıklamalarıyla "Bu kadar da olmaz" dedirtti.
HADDİNİ BİL SUMUDİCA!

Sumudica, hem yönetim, hem de Spor Müdürümüz Eyüp Özkan'a hakarete varan sözler söyledi. "Yöneticiler istediğim oyuncuları almıyorlar. Mutlu değilim, 1 ay sonra burada olur muyum bilemiyorum" diyen Sumudica, Eyüp Özkan'ı da "Seninle görüşeceğiz" diyerek tehdit etti.

Gün geçmiyor ki, Gaziantep FK Teknik Direktörü Marius Sumudica yeni bir skandala imza atmasın. Romen teknik adam, Fenerbahçe mağlubiyetinin ardından haddini aştı, hem yönetime, hem de kendisini eleştiren spor müdürümüz Eyüp Özkan'a ağır hakaretlerde bulundu...

YÖNETİM İSTEDİĞİM OYUNCULARI ALMIYOR

Sumudica, transferde kendisinin sorumlu olmadığı, bu konuların yönetim kuruluna sorulması gerektiğini belirtti. "Yönetim Romanya'dan istediğim oyuncuları almıyor" diyerek, yönetim kurulunun kendisine güvenmediğini ima eden Sumudica, 1.5-2 ay sonra Gaziantep'te olup olmayacağını herkesini göreceğini vurguladı.

MUTLU DEĞİLİM

Yönetim kurulunun yaptıklarından dolayı mutlu olmadığını belirten Sumudica, "İki tane istediğim oyuncu vardı, Chipsiu ve Soderland. Bakalım göreceğiz burada olacaklar mı? Chipsiu için Andercleht 3.5 milyon Euro bonservis ödemişti. Kendisi milli bir oyuncu umarım gelirler. Gelmedikleri için mutsuzum. Gelecekler mi bakalım? Ben 1-2 ay sonra burada olursam hep beraber göreceğiz. Umarım oyuncular burada olur..." dedi.

YÖNETİM İLE GÜVEN PROBLEMİ

Sumudica, Romanya'dan getirmek istediği oyuncuların neden alınmadığına bir anlam veremediğini söylerken, açıklamalarıyla yönetim kurulu ile arasındaki güven sorununu gözler önüne serdi. Sumudica, "Ben sezon başında Romanya'dan 2 oyuncu getirdim. Biri Toşça. Hiç bir bonservis bedeli ödemedik. Şimdi İtalya'dan 600 bin Euro resmi teklif var. Diğeri Morais. Ben Romanya'dan getirdiğim 2 oyuncu ile hata yaptığımı düşünmüyorum. Ama şimdi Romanya'dan istediğim oyuncuları da yönetim kurulu almıyor. Neden almadıklarını yöneticilere sorun" diye konuştu.

EYÜP ÖZKAN'I TEHDİT ETTİ

Sumudica, geçtiğimiz hafta yönetim kurulu ile Sumudica arasındaki transfer anlaşmazlığını yazan Spor Müdürümüz Eyüp Özkan'ı da tehdit etti. Romen teknik adam, "Burada bir arkadaş var, bütün hafta bana yorumlarıyla bana saldırdı. İlk geldiğimde de benim bu takımı düşüreceğimi söyleyen birisi daha vardı. Matematiksel olarak Lig'de kalmaya çok yakınız. 15-16 puana daha ihtiyaç var. 15 senedir çalışıyorum bu seviyeye gelmek için. Bugüne kadar hiç kimse beni böyle itham etmemişti. Komisyonculukla alakalı. 2 avukat getirdim Romanya'dan. Kendisiyle yargı önünde hesaplaşacağız. Kendisi de gelecek mahkemeye. Çünkü ağır itham bulundu. Romanya'dan oyuncular getirip komisyonculuk yaptığımı söyledi. Buraya geldiğimde bir söz vermiştim, takım küme düşerse futbolu bırakırım diye, benim bir şirketle bağım varsa futbolu yine bırakırım. Kazandığım parayı da kimsesiz çocuklara bağışlayacağım" şeklinde konuştu.

SPOR ADAMINA YAKIŞMAYAN HAKARETLER

Sumudica, basın toplantısının ardından, salondan ayrılırken, Eyüp Özkan'ı tehdit etti. Sumudica, Eyüp Özkan'a doğru parmaklarını sallayarak, "Seninle görüşeceğiz" tarzında görüntü verirken, Rumance ağır hakaretlerde bulundu. Eyüp Özkan

 


Haber Merkezi
19.01.2020


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler