Gaziantep’te ŞOK… ŞOK… 10 yaşındaki yeğenine tecavüz etti iddiası

Sosyal medyada dolaşan bir görüntü, Gaziantep'te büyük tepki gördü. Görüntüler göre, bir kişi 10 yaşındaki yeğenine tecavüz ettiği iddiasıyla darp ediliyor...
Gaziantep’te ŞOK… ŞOK… 10 yaşındaki yeğenine tecavüz etti iddiası

Gaziantep’te bir amcanın öz yeğenine tecavüz ettiği iddia edildi. Daha sonra 10 yaşındaki kızın annesi tarafından sokak ortasında dayak yiyen adam polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü.

 

 

Olay Gaziantep’te gerçekleşti. 10 yaşındaki kızın öz amcası olduğu iddia edilen bir adam sokak ortasında anne ve yakınlarından meydan dayağı yedi. Daha sonra olay yerine gelen polis ekipleri müdahalede bulundu. 112 Sağlık Servisi ekipleri de amca olduğu iddia edilen şahsa ilk müdahalede bulundu.

10 yaşındaki kızın annesinin, “Öz amcası bu. Yeğenine tecavüz etmiş” sözleri ise çevredekileri öfkelendirdi. Çevredeki vatandaşlardan “Öldürün gitsin” haykırışları yükselmeye başladı. Çok geçmeden olay yerine polis ekipleri geldi ve müdahalede bulundu.

OLAYLA İLGİLİ SORUŞTURMA SÜRÜYOR

Meydan dayağı yiyen Harun isimli şahsın ambulansla hastaneye kaldırıldığı, tedavisine devam edildiği öğrenildi. Polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.

Kaynak: www.sondakikaturk.com.tr

 

 

 

 


Haber Merkezi
27.08.2019

Etiketler

Yorumlar


Yorum yap

Diğer Haberler