Gaziantep Yetenek Avcılarının Hedefinde

 "Turkiye'nin ilk ve tek çocuk ve genç yetenek ajansı Layla Şirin Ajans, 27 yıllık tecrübesini ajans sahibi Leyla Albayrak ve işletmeci, cast direktörü Seher Yüce ile 2017 yılında Ankara'ya taşıdı
Gaziantep Yetenek Avcılarının Hedefinde

Ankara'da iki yıllık süreçte birçok dizi, sinema ve reklamda başrollerde oynayan çocuklar çıkaran ajans, sektörün sadece İstanbul'dan yürütülebilecegi tezini de çürütmüş oldu. Ankaralı çocuk oyunculardan Fuat Fatih Odabaşı Muhteşem İkili'de oynadığı rolle bu yıl 46.sı düzenlenen ve Türkiye'nin en prestijli ödül töreni 'Pantene Altın Kelebek Ödülleri En İyi Çocuk Oyuncu dalında aday oldu. 

Layla Şirin Ajans şübeleri sayesinde, sektör profesyonellerinin Türkiye'nin her yerinde ikamet eden henüz keşfedilmemiş gizli yetenekleri de keşfetme imkanı buldugunu söyleyen Leyla Albayrak, kendilerine yapılan her başvuruyu titizlikle incelediklerini ve sadece uygun adaylara dönüş yapıldığını da ekledi. Geleceğin starlarını yaratırken işini şansa bırakmayan ajans, şimdilerde gözuünü güneydoğunun incisi, dizilerin yeni cazibe merkezi Gaziantep'e dikti. 24 Kasım'da Ömer Ersoy Kültür Merkezi'nde Gazianteplilerin yoğun ilgisi altında yapılan seçmelerle dizilerde oynayacak yeni cocuk başroller titizlikle seçildi. 200 Gaziantepli çocuğun katıldıgı organizasyonda, veliler de sektör hakkında bilgilendirildi."

 

 

 


Haber Merkezi
28.11.2019


Yorum yap

Diğer Haberler