Flaş.. Flaş... Babacan'ın DEVA Partisi'nde Gaziantep'ten kimler var?

Ali Babacan tarafından Çarşamba günü kuruluşu açıklanacak olan Demokrasi ve Atılım Partisi'nde Gaziantep'ten kimler olacak?
Flaş.. Flaş... Babacan'ın DEVA Partisi'nde Gaziantep'ten kimler var?

Ali Babacan'ın kuracağı partinin ismininin 'DEVA Partisi' olacağı dün kamuüoyuna yansımıştı. Babacan, Fox TV'de katıldığı canlı yayında "Partinizin ismi DEVA mı" diye soruldu. Ali Babacan, "Partinin ismini Çarşamba günü açıklayacağız. DEVA da olabilir. Ancak bu sabah arkadaşlarımız partimizin kuruluş listesini İçişleri Bakanlığı'na verecek" dedi. İ

Gaziantep'ten çağrılan isimler var?

DEVA Partisi'nin Bilkent Otel'de Çarşamba günü düzelenecek olan tanıtım toplantısına, Gaziantep'ten çok sayıda isim çağrıldı. Ak Parti içerisinde aktif siyaset yapan bazı isimlere de bizzat telefon açıldığı ve Ankara'ya davet edildiği öğrenildi. Tanıtım toplantısına, Gaziantep'ten çok sayıda ismin katılımı bekleniyor.

Kurucular Kurulu'nda Gaziantep'ten iki isim

Kulislere yansıyan bilgilere Ali Babacan'ın kuracağı DEVA Partisi'nin 90 kişilik kurucular kurulunda, Gaziantep'ten 2 isim bulunuyor. Bunlar Mustafa Salıcı ve İbrahim Alper Ataman.

İbrahim Alper Akalın, Şehitkamil eski Belediye Başkan Yardınmcısı İbrahim Akalın'ın oğlu.. Mustafa Salıcı ise Gaziantepli ve Antalya'da yaşıyor.


Haber Merkezi
9.03.2020


Yorumlar

Yorum yap

Diğer Haberler