Evlilik Teklifi Ederken Hangi Yüzük Seçilmelidir?

Evlilik Teklifi Ederken Hangi Yüzük Seçilmelidir?

Evlilik teklifi ederken seçeceğiniz yüzük basit bir olgu değildir. Milyonlarca insan arasından seçtiğiniz eşiniz olacak kadına belkide unutamayacağınız bir gün yaşatırken parmağına takacağınız yüzük, sonsuza kadar taşıyacağı bir parça olacaktır. Bu yüzden evlilik teklifi ederken seçeceğiniz yüzük kararını iyi bir şekilde vermeli, eşiniz olacak kadının karakterine ve beğenilerine uygun olarak seçilmelidir. Aynı zamanda alacağınız yüzük aranızdaki sevginin ve aşkın en büyük sembolü olacaktır.

Kadınlar evlilik teklifi ederken ki organizasyonlara çok önem veriyor ve yıllarca bunun hayalini kuruyorlar. Evlilik teklifi edeceğiniz mekanı seçtiniz, organizasyonu ayarladınız, herşey hazır. Peki yüzük seçiminde zorlanıyor musunuz? Gelin eşinize en uygun yüzüğü seçmenizde sizlere yardımcı olalım.

Tektaş Yüzükler

Tektaş pırlanta yüzükler yıllardır evlilik teklifi ederken kadınların da erkeklerin de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Klasik olmakla birlikte yıllardır yerini en iyi şekilde korumaya devam eden tektaş pırlanta yüzükler ‘sonsuza kadar seninleyim’ anlamına geliyor. Tektaş fiyatları boyutuna, karatına ve yapısına göre değişkenlik göstermektedir. Evlilik teklifi edeceğiniz sevgiliniz klasiklerden hoşlanıyorsa onu bütçenize uygun bir tektaş alarak mutlu edebilirsiniz.

Tria Yüzükler

Tria Yüzük oldukça anlamlı bir yüzük modelidir. Tria latincede üç anlamına gelir ve üç sayısı sevginin üç anlamını taşır. Bu üçlü; sevginin dünü, bugünü ve yarını anlamına gelmektedir. Taşıdığı manevi anlam nedeniyle erkeklerin evlilik teklifi ederken en çok tercih ettiği pırlanta yüzüklerden biri tria yüzüklerdir. Tria yüzük anlamındaki gibi üç taş pırlantadan oluşmaktadır. Üç taş yüzükler sevgililer günü, doğum günü, yıl dönümü gibi özel günlerde de sıklıkla tercih edilebilmektedir. Evlilik yüzüğünün yanı sıra alyans olarak tercih edilebilen tria yüzük aynı zamanda sonsuzluk ve eşitlik anlamına gelmektedir.

Beştaş Yüzükler

Beştaş yüzük modelleri de günümüzde en çok tercih edilen modellerden biridir. Her beş taşın ayrı bir anlamı vardır. Taşlar aşkı, sadakati, huzuru, mutluluğu ve bereketi temsil etmektedir. Anlamından dolayı evlilik teklifinin yanı sıra evli çiftler beşinci yıl dönümlerinde de beştaş yüzük modelini tercih etmektedirler. Beştaş yüzükleri pahalı bulup geçmeyin, pırlanta yüzük modellerinde karatına ve boyutuna göre bütçenize uygun yüzük çeşitleri bulabilirsiniz.

Birbirinden çeşitli ve bütçenize uygun fiyatlarda yüzük modelleri için https://www.assospirlanta.com/ adresini ziyaret ederek kolayca sipariş verebilirsiniz.


Haber Merkezi
21.10.2020

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler