Elbet Bir Gün Bitecekti

Elbet Bir Gün Bitecekti

Bir dönem Fenerbahçe'de top koşturan ve şu anda TFF 1. Lig ekiplerinden Bursaspor forması giyen Selçuk Şahin önemli açıklamalarda bulundu. Galatasaray maçlarında attığı gollerle akıllarda kalan Selçuk Şahin, Fenerbahçe'nin Kadıköy'deki yenilmezlik serisinin el bet bir gün bitecekti ama Fenerbahçe bu seriyi tekrar yapabilecek güçte bir takım ifadelerini kullandı.

21 Yıllık Kariyer

1xbet yeni adres 21 yıllık profesyonel kariyere sahip olan Selçuk Şahin, profesyonel kariyerine ilk olarak Silifkespor'da başladı. Daha sonra Hatayspor ve İstanbulspor'da top koşturan Selçuk, İstanbulspor'dan Fenerbahçe'ye transfer oldu ve Fenerbahçe'de 12 sezon boyunca forma giydi. Fenerbahçe'nin ardından İsviçre ekiplerinden FC Wil, Gençlerbirliği, Göztepe formaları giyen Selçuk Şahin şimdi de Bursaspor formasını terletiyor.

1 Sene Daha

1xbet 39 yaşında olan Selçuk Şahin, futbol oynamaya 1 sene daha devam etmek istediğini ama zamanın getireceği bazı şartların da bunu değiştirebileceğini söyledi. İşini çok sevdiğini söyleyen Selçuk Şahin, kendisine iyi bakmaya çalıştığını, düzgün bir aile yapısı ve iş ahlakı sonucunda 39 yaşında bile işini hakkıyla yapabildiğini ifade etti. Futbolculuk kariyerinden sonra ise teknik adamlık yapmak istediğini ve bunun için de kendisini geliştirecek kitaplar okuduğunu söyledi. Futbolu çok sevdiğini ve futboldan kopmak istemediğini de ekledi.

Selçuk Şahin'in En'leri

1xbet mobil   Selçuk Şahin, en unutamadığı maçın kendisinin attığı golle Fenerbahçe'nin Galatasaray'ı Sami Yen'de tek golle yendiği maç olduğunu söyledi. En çok üzüldüğü maç ise şampiyonluğun gittiği Denizlispor ve Trabzonspor maçları olduğunu ekledi.


Haber Merkezi
5.04.2020

Yorum yap

Diğer Haberler