Biz korkak oynadık!

Biz korkak oynadık!

Sahada 10 kişi kalan Göztepe karşısında alınan 2-1'lik mağlubiyetin ardından konuşan teknik direktör Erol Bulut, alt sıralardan kurtulma mücadelesi veren Göztepe karşısında korkak oynadıklarını söyledi.

Tecrübeli teknik adam Erol Bulut, kaybettikleri Göztepe maçından sonra takımının ortaya koyduğu futbola isyan ederken ilk yarıda adeta sahada olmadıklarını ifade etti. Maç öncesi söylediği şeyin başlarına geldiğini ifade eden  Erol Bulut, "Elimize kolumuza dikkat edelim dedik ama olmuyor.

İLK YARIDA SAHADA YOKTUK

Gaziantep FK Teknik Direktörü Erol Bulut, ilk yarıda ortaya konulan futbola anlam veremediğini belirterek, "Bugün kaybettiğimiz bir 3 puan var. İlk yarıda sahada olmayan bir Gaziantep FK vardı. Maalesef istediklerini sahaya yansıtamayan, korkak oynayan bir oyun takım vardı. Ceza sahası içerisinde elimize kolumuza dikkat edeceğimizi söylemiştik ama korktuğumuz maalesef başımıza geldi."

3 TOPUMUZ DİREKTEN DÖNDÜ

Rakibin 10 kişi kaldıktan sonra daha çok rakip kaleye baskı yaptıklarını ve 3 toplarının direkten döndüğünü belirten teknik direktör Erol Bulut, "Penaltı golünün ardından ikinci golü kalemizde gördük. Rakip 2-0 öne geçince işler kolay olmuyor. İkinci yarıda sahada göstermek istediğimiz futbol vardı. Baskılı oynayıp skoru değiştirmeye çalıştık. Direkten dönen 3 topumuz var ama futbol 90 dakika konsantre gerektiriyor. Bugün eksiğimiz ilk yarıda fazlasıyla vardı onun sonucunda da kaybettiğimiz bir 3 puan oldu" diye konuştu. Spor Merkezi


Haber Merkezi
7.12.2021

Yorum yap

Diğer Haberler