Basketbol'a Empera yakıştı

Sezona güzel başlangıç yaparak 8 puanla 6. sırada yer alan Gaziantep Basketbol'un yeni isim sponsoru şehrimizin markası Empera halı oldu.
Basketbol'a Empera yakıştı

Gaziantep Basketbol'un 2020-2021 sezonu isim ve forma reklam sponsoru Empera Halı olurken taraflar yaptıkları protokol anlaşmasının ardından kamuoyu açıklaması yaptı. İki taraf arasındaki anlaşmaya göre, Gaziantep Basketbol Takımı‘nın adının “Empera Halı Gaziantep Basketbol”olarak değiştirildiği kaydedildi. Yapılan anlaşma ile Kırmızı-Siyahlı takımın formasında “Empera” reklamının yer alacağı vurgulandı.

ŞİMŞEK; EMPERA HALI ŞEHRİMİZİN ÖNCÜ FİRMALARI

ARASINDA BULUNMAKTADIR

Gaziantep Basketbol Kulüp Başkanı Cengiz Şimşek, basketbol takımımızla geçen senelere kıyasla daha mütevazi bir bütçe ile yola çıktıklarını kaydederek, şunları söyledi: "Gaziantep Basketbol takımımız uzun yıllardır Basketbol Süper Ligi’nde başarılı bir şekilde şehrimizi temsil etmektedir. Bunun yanında, Gaziantep sanayisi ile sadece Türkiye’de değil dünyanın önde gelen şehirleri arasında yer almaktadır. Empera Halı’da yine şehrimizin önemli yatırımlarına sahip, sektörün öncü firmaları arasında bulunmaktadır. Empera Halı’ya basketbol takımımıza vermiş oldukları desteklerden ötürü teşekkür ediyorum. Bu birlikteliğin her iki taraf için hayırlı olmasını diliyorum."

ÖMER KAPLAN; BİZİM İÇİN ONURDUR

Empera Halı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaplan ise konuşmasında; "Empera Halı olarak 35 yıldır sektörde yer alan, 70 ülkeye ihracat yapan ve yurtiçinde 400 satış noktasında faaliyetlerimizi başarıyla gerçekleştiren firmayız. Mevcut üretimlerimize ek olarak yeni yatırımlarımız da hızlı bir şekilde devam etmektedir. Bu şekilde ülke ekonomimize ufakta olsa katkıda bulunmak bizim için onurdur."

SPOR GELİŞMİŞ ÜLKELERDE ÖNEMLİ NOKTADA

Kaplan, sözlerini şöyle sürdürdü; "Hepinizin bildiği gibi Gaziantep şehri bir yandan müthiş bir gelişim içinde, bir yandan da şehrimizin ihtiyaçları büyük bir çığ gibi büyümekte. Sporun birleştirici, fiziksel ve zihinsel gelişimi olduğu konusunda herkes mutabık. Gelişmiş ülkelerde spor çok önemli bir noktada. Şehrimizde de hak ettiği yere gelmesi için her spor dalında başarıların artması ve şehrimizin isminin daha sık duyurulması gerektiğine inanıyorum."

BASKETBOL TAKIMINA SPONSOR OLMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

Empera Halı Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kaplan, son olarak takımın sponsoru olmaktan gurur duyduklarını belirterek, "Empera Halı olarak, Gaziantep Basketbol takımımızın isim sponsoru oluyoruz. Basketbol Süper Ligi’nde şehrimizi temsil eden basketbol takımımıza sponsor olmaktan dolayı büyük bir mutluluk ve gurur içerisindeyim. Takımımızın ses getiren ve kendinden söz ettiren başarılara ulaşacağına dair şüphemiz yoktur. Empera Halı ve Gaziantep Basketbol Kulübü’nün işbirlirliğiyle 2020-2021 basketbol sezonunda yeni zaferler yaşayacağımıza inanıyorum. Bu sponsorluğumuzun markamıza, şehrimize ve basketbol takımımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Eyup Özkan


Haber Merkezi
29.10.2020


Yorum yap

Diğer Haberler