Bakan Pakdemirli'ye Ay Yıldızlı Baklava Akıncıoğlu'dan

Akıncıoğlu Baklava 12. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışı için Gaziantep’te gelen Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye Ay Yıldızlı baklava ikram etti.
Bakan Pakdemirli'ye Ay Yıldızlı Baklava Akıncıoğlu'dan


12. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı’nın (GAPTARIM) açılış töreni, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’nin katılımları ile gerçekleştirildi. Bakan Pakdemirli, açılış sonrası fuarda stantları tek teke gezerken, Akıncıoğlu Baklava Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncıoğlu sürpriz yaptı. Akıncıoğlu, ortası Ay Yıldız desenli 1 tepsi baklava ikram etti.
Akıncıoğlu Baklava Ustaları 12. Tarım, Tarım Teknolojileri ve Hayvancılık Fuarı’nın açılışında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ikram edilmek için uzun uğraşlar sonucu hazırlanan ay yıldızlı baklava yaptı.

Tepside kırmızı zemin üzerinde beyaz ay yıldız yine beyaz zemin üzerinde kırmızı renkte ay yıldızlı baklava yapan ustaların tatlıları, lezzeti kadar görüntüsüyle de merak uyandırdı. Özenle hazırlanan baklava tepsileri Fuarı’nın açılışında Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’ye ve protokol üyelerine ikram edildi.


Mehmet Torun
7.04.2021


Yorum yap

Diğer Haberler