Bakan Albayrak'tan İl Başkanlığına ziyaret

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nı ziyaret etti.
Bakan Albayrak'tan İl Başkanlığına ziyaret

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nı ziyaret etti. Bakan Albayrak, “Gaziantep İl Başkanlığımızda, AK Partili dava arkadaşlarımızla ülke gündemimizdeki konular, ekonomideki gelişmeler ve dünyada yaşanan süreçlerle ilgili verimli bir toplantı gerçekleştirdik” dedi.

Gaziantep Ticaret Odası’nda düzenlenen “Gaziantep İş Dünyasıyla Buluşma Toplantısı” dolayısıyla şehre gelen ve bir dizi ziyaretlerde bulunan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Ak Parti Gaziantep İl Başkanlığı’nda teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Ülke gündemimizdeki konular, ekonomideki gelişmeler ve dünyada yaşanan süreçlerle ilgili, il yöneticileri, kadın ve gençlik kolları üyeleriyle görüşen Bakan Albayrak, verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ifade etti.

Toplantıya; Ak Parti Gaziantep İl Başkanı Eyup Özkeçeci,  Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,  Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Şahinbey Belediye Başkan Yardımcısı Cuma Güzel,  İslahiye Belediye Başkanı Kemal Vural ve çok sayıda partili katıldı. Ziyaretin ardından günün anısına hatıra fotoğrafı çektirildi.

MEHMET TORUN


Mehmet Torun
20.02.2020

Etiketler

Yorum yap

Diğer Haberler