Baba Parası Filmi Oyunculu Gösterimi Prımemall Gaziantep’te!

"Baba Parası" filminin Gaziantep oyunculu gösterimi, başrol oyuncularının katılımıyla 20 Ocak Pazartesi günü Primemall Gaziantep’te yapılacak.
Baba Parası Filmi Oyunculu Gösterimi Prımemall Gaziantep’te!

Yönetmenliğini ve senaristliğini Selçuk Aydemir'in üstlendiği, oyuncu kadrosunda Ahmet Kural, Murat Cemcir, Devrim Yakut, Rasim Öztekin, Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Deniz Barut ,Giray Altınok, Ayhan Taş ve Osman Alkaş gibi başarılı isimlerin rol aldığı  "Baba Parası" filminin Gaziantep oyunculu gösterimi, başrol oyuncularının katılımıyla 20 Ocak Pazartesi günü Primemall Gaziantep’te yapılacak. Saat 19:00’da gerçekleşecek halk buluşmasının ardından saat 20:00’de oyuncular sinemaseverlerle birlikte filmi izleyecekler.

Ayrıca 19 Ocak’a kadar @primemall.gaziantep Instagram hesabını takip edip, etkinlik gönderisi altına 3 kişi etiketleyen 5 takipçimiz Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Yağmur Tanrısevsin ile tanışarak fotoğraf çektirme şansı yakalayacak.

Primemall Gaziantep AVM’nin kültür sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği etkinlik ve kampanyalar için takipte kalın.Bülten


Haber Merkezi
17.01.2020


Yorum yap

Diğer Haberler